Soovitan


Siia kogun lingid huvitavatest kohtadest, inimestest ja asjadest, mis võivad teisigi huvitada. Hindan huvitavaid inimesi, kes teevad huvitavaid asju SÜDAMEGA. Seega see list täieneb pidevalt - kohe kui olen jälle midagi avastanud panen siia kirja. Nii et aeg-ajalt tasub siia vaadata, ehk leidub midagi põnevat.


http://margit-helkur.blogspot.com/ - Uudne lähenemine helkuri kandmisvõimalustele. Et ei olegi enam rippuv helkur, on hoopis kätised.

http://www.facebook.com/pages/New-Vintage-by-Kriss/314637501197?ref=ts&sk=wall
http://www.newvintagebykriss.com/ 
Poolvääriskividest käsitsi valmistatud ehted. Klassikalised, samas kerge kiiksuga. Isegi mitmekülgsed, sest mõningaid kaelakeesid saab näiteks kanda nii pikalt kui ka kahekordselt ja erinevaid ehteid omavahel miksida.

http://www.facebook.com/kaylenmarie.eu ja
Toredad tüdrukud, kes valmistavad käsitööna ehedat ja ilusat naiste pesu kasutades vaid naturaalseid materjale nagu siid, puuvill ja lina. Eriliseks teeb neid aga see, et tihtipeale nad ka maalivad/värvivad käsitsi iga pesutüki. Kodulehekülg on neil hetkel veel staatiline aga facebooki lehelt näeb vahvaid pilte ka. 

http://liinarees.blogspot.com/ - Mõni märkab, et me reklaamime teineteist vastakuti, kuid midagi pole parata. Liina lihtsalt teeb nii ilusaid asju ja küllap minu hobi pakub temalegi huvi, ja nii me üksteisele viitame. Ma fännan tema sõrmuseid. Mul on neid juba kaks tükki. Aga tahan veel ja veel. Tahaks kohe iga riidehilbu juurde sobivat.

http://www.handmade-by-inks.blogspot.com/
http://www.facebook.com/pages/Handmade-by-Inks/181381851921956
Minu kursakaaslane ja muidu tore tegelane. Heegeldab ja koob ilusaid riideid, ehteid ja salle.

http://www.meisicreations.blogspot.com/ - Nunnu ja andekas fotograaf. Fantastilised pildid!

http://greteulman.blogspot.com/ - Armas klassiõde. Kui päris aus olla, siis tema looming võtab mind sõnatuks. Ma ei oskagi midagi öelda, sest ma tahaks nii palju öelda aga olen lihtsalt sõnatu. Mäletan veel, kuidas ta kunstitunnis joonistas ülesandeid minu eest, sest ma olen joonistamises täielik koba ja huvitaval kombel õpetaja ei saanud arugi, et need pole minu joonistused. Grete on geenius...
Aga äkki olen ma mingis lummuses ja tegelikult on ta täiesti tavaline tüdruk...

http://www.emmaleppermann.ee/ - Tallinna vanalinnas asuv hubane käsitöö kauplus-salong.

http://www.myspace.com/helinmari - Helin-Mari Arder. Mahe hääl. Südant paitav jazz. Kuulake ise.

http://silleart.tumblr.com/  - Järjekordne kadestamisväärse kunstiandega inimene

http://www.myspace.com/shirubiikazuchi - Kes teda veel ei tea? Muusik, tume, elektrooniline, postapokalüptiline, eriti eriline. Mtte selline tavaline... Peate ise kuulama, sõnadega ei ole võimalik väljendada.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...